Scandinavian Naturist Portal | Naturist map | Dansk Naturist Union - DNU | Norsk naturistforbund - NNF | Sveriges Naturistförbund - SNF | International Naturist Federation - INF-FNI

Innebading i Tranberghallen Gjøvik

Date: 
Saturday, September 26, 2020 - 13:30
Saturday, October 10, 2020 - 13:30
Saturday, October 24, 2020 - 13:30
Saturday, November 7, 2020 - 13:30
Saturday, November 21, 2020 - 13:30
Saturday, December 5, 2020 - 13:30
Saturday, December 19, 2020 - 13:30
Saturday, January 16, 2021 - 13:30
Saturday, January 30, 2021 - 13:30
Saturday, February 13, 2021 - 13:30
Saturday, February 27, 2021 - 13:30
Saturday, March 13, 2021 - 13:30
Saturday, March 27, 2021 - 13:30
Saturday, April 10, 2021 - 13:30
Saturday, April 24, 2021 - 13:30

Location

Tranberghallen
Kronprins Olavs veg 33
Norway
60° 48' 20.5992" N, 10° 40' 16.3272" E
NO

Innebadng med koronaregler.

Bare møt når du føler deg frisk.

Hold avstand i garderober og badstue .