Scandinavian Naturist Portal | Naturist map | Dansk Naturist Union - DNU | Norsk naturistforbund - NNF | Sveriges Naturistförbund - SNF | International Naturist Federation - INF-FNI

Print all events

Printer-friendly versionPrinter-friendly version

-    

  • Sjøhaug: Familiehelg på Sjøhaug
    Saturday 25 July 2020 (All day)
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Ungdomshelg/Youth weekend (18-33 år) på Sjøhaug
    Thursday 30 July 2020 (All day) - Sunday 02 August 2020 23:45
    Klikk for mer info
  • Norsk naturistforbund: Utsatt årsmøte NNF
    Friday 23 October 2020 (All day) - Sunday 25 October 2020 23:45
    På grunn av korona restriksjonene ble årsmøtet utsatt.
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 11 July 2020 11:30 - 14:00
    Klikk på den blå linken
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 11 July 2020 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 18 July 2020 11:30 - 14:00
    Klikk på den blå linken
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 18 July 2020 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 25 July 2020 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 01 August 2020 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 08 August 2020 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 15 August 2020 14:00
    Klikk for info
  • Asker og Bærum naturistforening: Årsmøte 2020 - Ny dato
    Tuesday 25 August 2020 18:00 - 20:00
    Årsmøte i ABNF (ny dato) 25.08.2020 kl 18
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 30 August 2020 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 36
    Saturday 05 September 2020 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 13 September 2020 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag

See the complete list, sorted on country!