Scandinavian Naturist Portal | Naturist map | Dansk Naturist Union - DNU | Norsk naturistforbund - NNF | Sveriges Naturistförbund - SNF | International Naturist Federation - INF-FNI

All events countrywise

Norwegian events

Swedish events

Events with unknown location

  • Vestlandets naturistforening: Nakenbading i Landåshallen
    Monday 05 September 2022 20:00 - 21:00
    Velkommen til hyggelig samvær med VNF!
  • Vestlandets naturistforening: Nakenbading i Landåshallen
    Monday 12 September 2022 20:00 - 21:00
    Velkommen til hyggelig samvær med VNF!
  • Vestlandets naturistforening: Nakenbading i Landåshallen
    Monday 19 September 2022 20:00 - 21:00
    Velkommen til hyggelig samvær med VNF!
  • NF Skaraborg: Inomhusbad Kvänum
    Saturday 24 September 2022 15:00 - 17:00
    Välkommen på inomhusbad i Kvänum. Dörren är öppen en kvart före. Medlemmar betalar 50 kr. Icke medlemmar 60 kr. Kontanter och jämna pengar tack!
  • Vestlandets naturistforening: Nakenbading i Landåshallen
    Monday 26 September 2022 20:00 - 21:00
    Velkommen til hyggelig samvær med VNF!
  • Vestlandets naturistforening: Nakenbading i Landåshallen
    Monday 03 October 2022 20:00 - 21:00
    Velkommen til hyggelig samvær med VNF!
  • Vestlandets naturistforening: Nakenbading i Landåshallen
    Monday 10 October 2022 20:00 - 21:00
    Velkommen til hyggelig samvær med VNF!
  • NF Skaraborg: Inomhusbad Kvänum
    Saturday 15 October 2022 15:00 - 17:00
    Välkommen på inomhusbad i Kvänum. Dörren är öppen en kvart före. Medlemmar betalar 50 kr. Icke medlemmar 60 kr. Kontanter och jämna pengar tack!
  • Vestlandets naturistforening: Nakenbading i Landåshallen
    Monday 17 October 2022 20:00 - 21:00
    Velkommen til hyggelig samvær med VNF!
  • Vestlandets naturistforening: Nakenbading i Landåshallen
    Monday 24 October 2022 20:00 - 21:00
    Velkommen til hyggelig samvær med VNF!
  • Vestlandets naturistforening: Nakenbading i Landåshallen
    Monday 31 October 2022 20:00 - 21:00
    Velkommen til hyggelig samvær med VNF!
  • NF Skaraborg: Inomhusbad Kvänum
    Saturday 05 November 2022 15:00 - 17:00
    Välkommen på inomhusbad i Kvänum. Dörren är öppen en kvart före. Medlemmar betalar 50 kr. Icke medlemmar 60 kr. Kontanter och jämna pengar tack!
  • Vestlandets naturistforening: Nakenbading i Landåshallen
    Monday 07 November 2022 20:00 - 21:00
    Velkommen til hyggelig samvær med VNF!
  • Vestlandets naturistforening: Nakenbading i Landåshallen
    Monday 14 November 2022 20:00 - 21:00
    Velkommen til hyggelig samvær med VNF!
  • Vestlandets naturistforening: Nakenbading i Landåshallen
    Monday 21 November 2022 20:00 - 21:00
    Velkommen til hyggelig samvær med VNF!
  • NF Skaraborg: Inomhusbad Kvänum
    Saturday 26 November 2022 15:00 - 17:00
    Välkommen på inomhusbad i Kvänum. Dörren är öppen en kvart före. Medlemmar betalar 50 kr. Icke medlemmar 60 kr. Kontanter och jämna pengar tack!
  • Vestlandets naturistforening: Nakenbading i Landåshallen
    Monday 28 November 2022 20:00 - 21:00
    Velkommen til hyggelig samvær med VNF!
  • Vestlandets naturistforening: Nakenbading i Landåshallen
    Monday 05 December 2022 20:00 - 21:00
    Velkommen til hyggelig samvær med VNF!
  • NF Skaraborg: Inomhusbad Kvänum
    Saturday 10 December 2022 15:00 - 17:00
    Välkommen på inomhusbad i Kvänum. Dörren är öppen en kvart före. Medlemmar betalar 50 kr. Icke medlemmar 60 kr. Kontanter och jämna pengar tack!
  • Vestlandets naturistforening: Nakenbading i Landåshallen
    Monday 12 December 2022 20:00 - 21:00
    Velkommen til hyggelig samvær med VNF!
  • Vestlandets naturistforening: Nakenbading i Landåshallen
    Monday 19 December 2022 20:00 - 21:00
    Velkommen til hyggelig samvær med VNF!
  • Vestlandets naturistforening: Nakenbading i Landåshallen
    Monday 09 January 2023 20:00 - 21:00
    Velkommen til hyggelig samvær med VNF!
  • Vestlandets naturistforening: Nakenbading i Landåshallen
    Monday 16 January 2023 20:00 - 21:00
    Velkommen til hyggelig samvær med VNF!
  • Vestlandets naturistforening: Nakenbading i Landåshallen
    Monday 23 January 2023 20:00 - 21:00
    Velkommen til hyggelig samvær med VNF!
  • Vestlandets naturistforening: Nakenbading i Landåshallen
    Monday 30 January 2023 20:00 - 21:00
    Velkommen til hyggelig samvær med VNF!