Scandinavian Naturist Portal | Naturist map | Dansk Naturist Union - DNU | Norsk naturistforbund - NNF | Sveriges Naturistförbund - SNF | International Naturist Federation - INF-FNI

All events countrywise

Norwegian events

Printer-friendly versionPrinter-friendly version
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 19 June 2021 12:00 - 14:00
    Klikk på den blå lenken
  • Norsk naturistforbund: UNG NNF treff på Roppestad
    Friday 25 June 2021 (All day) - Sunday 27 June 2021 23:45
    Start på sommersesongen
  • Vestviken naturistforening: Roppestad Ung NNF-treff 25-27 juni 2021
    Friday 25 June 2021 (All day) - Sunday 27 June 2021 23:45
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 26 June 2021 12:00 - 14:00
    Klikk på den blå lenken
  • Sjøhaug: Årsmøte 2021
    Sunday 27 June 2021 11:00
    Ordinært årsmøte søndag 27. mai kl.11.00 på Solrabben
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 03 July 2021 12:00 - 14:00
    Klikk på den blå lenken
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 10 July 2021 12:00 - 14:00
    Klikk på den blå lenken
  • Sjøhaug: Petanque
    Wednesday 14 July 2021 12:00 - 14:00
    Klikk på den blå lenken
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 17 July 2021 12:00 - 14:00
    Klikk på den blå lenken
  • Sjøhaug: Petanque
    Wednesday 21 July 2021 12:00 - 14:00
    Klikk på den blå lenken
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 24 July 2021 12:00 - 14:00
    Klikk på den blå lenken
  • Norsk naturistforbund: UNG NNF treff på Sjøhaug
    Wednesday 28 July 2021 (All day) - Sunday 01 August 2021 23:45
    Langhelg
  • Sjøhaug: Ungdomshelg/Youth weekend (18-33 år) på Sjøhaug
    Wednesday 28 July 2021 (All day) - Sunday 01 August 2021 23:45
    Klikk for mer info
  • Vestviken naturistforening: Laksefesten 2021
    Saturday 14 August 2021 15:00 - Sunday 15 August 2021 (All day)

Swedish events

Printer-friendly versionPrinter-friendly version

Events with unknown location