Scandinavian Naturist Portal | Naturist map | Dansk Naturist Union - DNU | Norsk naturistforbund - NNF | Sveriges Naturistförbund - SNF | International Naturist Federation - INF-FNI

All events countrywise

Norwegian events

Printer-friendly versionPrinter-friendly version

Swedish events

Printer-friendly versionPrinter-friendly version
  • NF Bergslagen: Vårstädning/Vårmöte
    Saturday 09 May 2020 09:00
    Vårmöte NBS/Vårstädning av Gustavsbergs naturistcamping Möte med säsongscampare.
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 16
    Saturday 18 April 2020 17:00
    PÅSKFEST Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Gränsbygden: Malmö: "TYSKLANDSTUREN"
    Thursday 21 May 2020 07:00
  • Solhejdan Naturistcamping: Vattenfest med temakväll - temat är maskerad!
    Saturday 04 July 2020 14:00
    För alla gäster
  • Solhejdan Naturistcamping: Grillfest
    Saturday 18 July 2020 (All day)
    För alla gäster
  • Solhejdan Naturistcamping: Kräftskiva
    Saturday 01 August 2020 19:00
    För alla gäster
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 30 August 2020 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 36
    Saturday 05 September 2020 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 13 September 2020 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 38
    Saturday 19 September 2020 17:00
    Insläpp 17.00 - 17-30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 27 September 2020 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Skaraborg: Inomhusbad Västerbybadet Götene
    Saturday 03 October 2020 15:00 - 17:00
    Vi bastar och badar gemensamt och träffas i badhusets kafeteria för att gemensamt inta fikat som var och en har med sig. Ring 070-348 15 49 om du undrar något.
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 40
    Saturday 03 October 2020 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 11 October 2020 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 25 October 2020 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Skaraborg: Inomhusbad Västerbybadet Götene
    Saturday 31 October 2020 15:00 - 17:00
    Vi bastar och badar gemensamt och träffas i badhusets kafeteria för att gemensamt inta fikat som var och en har med sig. Ring 070-348 15 49 om du undrar något.
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 44
    Saturday 31 October 2020 17:00
    HALLOWEENFEST Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 08 November 2020 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 46
    Saturday 14 November 2020 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Skaraborg: Inomhusbad Västerbybadet Götene
    Saturday 14 November 2020 18:00 - 21:00
    Vi bastar och badar gemensamt och träffas i badhusets kafeteria för att gemensamt inta fikat som var och en har med sig. Ring 070-348 15 49 om du undrar något.
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 22 November 2020 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 48
    Saturday 28 November 2020 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 06 December 2020 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Skaraborg: Inomhusbad Västerbybadet Götene
    Saturday 12 December 2020 15:00 - 17:00
    Vi bastar och badar gemensamt och träffas i badhusets kafeteria för att gemensamt inta fikat som var och en har med sig. Ring 070-348 15 49 om du undrar något.
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 50
    Saturday 12 December 2020 17:00
    JULFESTInsläpp 17.00 - 17.30
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 02
    Saturday 16 January 2021 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 04
    Saturday 30 January 2021 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 06
    Saturday 13 February 2021 17:00
    Insläpp 17.00-17.30

Events with unknown location

Printer-friendly versionPrinter-friendly version
  • NF Västkusten: Inomhusbad på Lundby badhus
    Saturday 25 April 2020 16:15
    Välkommen på inomhusbad i Lundby badhus. Par och familjer utan medlemskap är välkomna för ett provbad till ordinarie avgift. Kontakta dock föreningen i förväg.
  • Vestviken naturistforening: Roppestad - UNG NNF-treff 26-28. juni 2020
    Friday 26 June 2020 (All day) - Sunday 28 June 2020 23:45
    Roppestad - Ung NNF helgen 26. - 28. juni 2020