Scandinavian Naturist Portal | Naturist map | Dansk Naturist Union - DNU | Norsk naturistforbund - NNF | Sveriges Naturistförbund - SNF | International Naturist Federation - INF-FNI

Swedish events

Printer-friendly versionPrinter-friendly version
  • NF Skaraborg: Inomhusbad Kvänum
    Saturday 22 January 2022 15:00 - 17:00
    Välkommen på inomhusbad i Kvänum. Dörren är öppen en kvart före. Medlemmar betalar 50 kr. Icke medlemmar 60 kr. Kontanter och jämna pengar tack!
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 04
    Saturday 29 January 2022 17:00 - 20:00
    Inställd pga Corona
  • NF Gränsbygden: Bastubad i öja
    Friday 04 February 2022 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 19.00
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 06 February 2022 15:00 - 16:45
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Skaraborg: Inomhusbad Kvänum
    Saturday 12 February 2022 15:00 - 17:00
    Välkommen på inomhusbad i Kvänum. Dörren är öppen en kvart före. Medlemmar betalar 50 kr. Icke medlemmar 60 kr. Kontanter och jämna pengar tack!
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 06
    Saturday 12 February 2022 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 08
    Saturday 26 February 2022 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Gränsbygden: Bastubad i Öja
    Friday 04 March 2022 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 20.00
  • NF Skaraborg: Inomhusbad Kvänum
    Saturday 05 March 2022 15:00 - 17:00
    Välkommen på inomhusbad i Kvänum. Dörren är öppen en kvart före. Medlemmar betalar 50 kr. Icke medlemmar 60 kr. Kontanter och jämna pengar tack!
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 06 March 2022 15:00 - 16:45
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 10
    Saturday 12 March 2022 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 20 March 2022 15:00 - 16:45
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Skaraborg: Inomhusbad Kvänum
    Saturday 26 March 2022 15:00 - 17:00
    Välkommen på inomhusbad i Kvänum. Dörren är öppen en kvart före. Medlemmar betalar 50 kr. Icke medlemmar 60 kr. Kontanter och jämna pengar tack!
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 12
    Saturday 26 March 2022 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 03 April 2022 15:00 - 16:45
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Skaraborg: Inomhusbad Kvänum
    Saturday 09 April 2022 15:00 - 17:00
    Välkommen på inomhusbad i Kvänum. Dörren är öppen en kvart före. Medlemmar betalar 50 kr. Icke medlemmar 60 kr. Kontanter och jämna pengar tack!
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 14
    Saturday 09 April 2022 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 17.30 PÅSKFEST
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 16
    Saturday 23 April 2022 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 01 May 2022 15:00 - 16:45
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 04 September 2022 15:00 - 16:45
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 36
    Saturday 10 September 2022 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 18 September 2022 15:00 - 16:45
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 38
    Saturday 24 September 2022 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 17-30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 02 October 2022 15:00 - 16:45
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 40
    Saturday 08 October 2022 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 16 October 2022 15:00 - 16:45
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 42
    Saturday 22 October 2022 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 30 October 2022 15:00 - 16:45
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 44
    Saturday 05 November 2022 17:00 - 20:00
    HALLOWEENFEST Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 13 November 2022 15:00 - 16:45
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 46
    Saturday 19 November 2022 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 27 November 2022 15:00 - 16:45
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 48
    Saturday 03 December 2022 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 11 December 2022 15:00 - 16:45
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 50
    Saturday 17 December 2022 17:00 - 20:00
    JULFEST insläpp 17.00 - 17.30