Scandinavian Naturist Portal | Naturist map | Dansk Naturist Union - DNU | Norsk naturistforbund - NNF | Sveriges Naturistförbund - SNF | International Naturist Federation - INF-FNI

Familiebading

Date: 
Friday, October 29, 2021 - 18:30 to 21:00
Friday, November 5, 2021 - 18:30 to 21:00
Friday, November 12, 2021 - 18:30 to 21:00
Friday, November 19, 2021 - 18:30 to 21:00
Friday, November 26, 2021 - 18:30 to 21:00
Friday, January 7, 2022 - 18:30 to 21:00
Friday, January 14, 2022 - 18:30 to 21:00
Friday, January 21, 2022 - 18:30 to 21:00
Friday, January 28, 2022 - 18:30 to 21:00
Friday, February 4, 2022 - 18:30 to 21:00
Friday, February 11, 2022 - 18:30 to 21:00
Friday, February 18, 2022 - 18:30 to 21:00
Friday, February 25, 2022 - 18:30 to 21:00
Friday, March 4, 2022 - 18:30 to 21:00
Friday, March 11, 2022 - 18:30 to 21:00
Friday, March 18, 2022 - 18:30 to 21:00
Friday, March 25, 2022 - 18:30 to 21:00
Friday, April 1, 2022 - 18:30 to 21:00
Friday, April 8, 2022 - 18:30 to 21:00
Friday, April 15, 2022 - 18:30 to 21:00
Friday, April 22, 2022 - 18:30 to 21:00
Friday, April 29, 2022 - 18:30 to 21:00

Location

Kannik skole
St. Svithunsgt. 40A 4009 Stavanger
Norway
NO

Familiebading på Kannik skole hver fredag. Les mer her