Scandinavian Naturist Portal | Naturist map | Dansk Naturist Union - DNU | Norsk naturistforbund - NNF | Sveriges Naturistförbund - SNF | International Naturist Federation - INF-FNI

Grillkväll med bastu

Date: 
Wednesday, June 6, 2018 - 17:00
Wednesday, June 13, 2018 - 17:00
Wednesday, June 20, 2018 - 17:00
Wednesday, June 27, 2018 - 17:00
Wednesday, July 4, 2018 - 17:00
Wednesday, July 11, 2018 - 17:00
Wednesday, July 18, 2018 - 17:00
Wednesday, July 25, 2018 - 17:00
Wednesday, August 1, 2018 - 17:00
Wednesday, August 8, 2018 - 17:00
Wednesday, August 15, 2018 - 17:00
Wednesday, August 22, 2018 - 17:00
Wednesday, August 29, 2018 - 17:00

Välkommen till grillkväll på Ågesta Naturistbad. (Om vädret tillåter)

Vi tänder vanligtvis grillen runt kl.17:00, för att starta själva grillningen vid ca kl 17:30.
(med reservation för inställt pga dåligt väder)

Medtag vad ni vill grilla/äta och dricka

Efter maten finns finns förhoppningsvis vår fina bastuvagn på plats som har öppet fram till kl.19.30
Den kommer ner i mån av tid och om någon vänlig själ ordnar med transport T&R
Intresserade förare får gärna i god tid anmäla sig på vår mail. naturistforeningen.eos@gmail.com

Hjärtligt välkomna!

Location

Ågestabadet
Kopiera koordinatgerna och klistra in i Google eller Eniro Maps
59° 13' 37.4628" N, 18° 5' 51.4788" E